چاپ دیجیتال غرب تهران

دوشنبه, 07 اسفند 1396 ساعت 11:12 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

ممکن است شما با دوربین عکاسی دیجیتال خود تصاویر مختلفی را گرفته باشید و بخواهید آن را به صورت چاپی درآورید. که برای تبدیل تصاویر دیجیتال به چاپ از چاپ دیجیتال استفاده می کنند. 

 

چاپ دیجیتال غرب تهران

 

معمولا با چاپگرهای لیزری و جوهرافشان عملیات چاپ دیجیتال انجام می شود و تیراژ های آن معمولا کم می باشد که منابع دیجیتالی و یا نشر رومیزی سراغ چاپ دیجیتال می روند. چاپ دیجیتال غرب تهران با مجهز ترین پرینترهای لیزری و جوهرافشان تصاویر شما را به محصولات چاپی تبدیل می نماید.

قیمت چاپ افست که در واقع یک روش سنتی می باشد در مقابل چاپ دیجیتال برای هر صفحه بسیار کمتر می باشد. اما هزینه های دیگری که برای تهیه پلیت در چاپ در روش های دیگر انجام می شود با وجود قیمت بالاتر چاپ دیجیتال در صورتی که تیراژ آن کم باشد قابل جبران می باشد. به همین دلیل در مراکز چاپ دیجیتال غرب تهران در بیشتر مواقع از چاپ دیجیتال برای تیراژهای کم استفاده می شود.

مرکز چاپ دیجیتال غرب تهران پس از آن که تقاضای مختلفی را در تیراژ کم دریافت می کند امکان چاپ آن را برای مشتری فراهم می کند و همچنین امکان تغییر اطلاعات متغیر را در هر برگه چاپی در اختیار مشتری می گذارد مانند تغییر محتویات صفحه و تصاویر... .

هدف استفاده مراکز چاپ دیجیتال غرب تهران از دستگاه های چاپ دیجیتال ، بالا بردن توان گسترش ماشین های چاپ دیجیتال و صرفه جویی در نیروی انسانی می باشد و دیگر مزایای آن بهینه کردن هزینه ها و بیشتر کردن کیفیت چاپ می باشد. همچنین با بیشتر شدن تیراژ چاپ دیجیتال رقابت این روش با چاپ افست بیشتر شده است.

در حال حاضر بیشتر مراکز چاپ دیجیتال غرب تهران با استفاده از چاپگرهای لیزری عملیات چاپ را انجام می دهند.

 

خواندن 503 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 12 اسفند 1396 ساعت 16:44
محتوای بیشتر در این بخش: چاپ دیجیتال چیست؟ »
تمامی حقوق محفوظ است