چاپ پلات چیست

یکشنبه, 27 اسفند 1396 ساعت 10:12 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در چاپ پلات غرب تهران  ، قبل از هر کاری ابتدا باید فایل طرح مورد نظر باید از طریق کامپیوتر به دستگاه پلاتر منتقل شود و سپس از هدهای دستگاه پلاتر رنگ بر روی متریال منتقل خواهد شد در چاپ پلات غرب تهران  از دستگاه های با کیفیت جهت چاپ استفاده می شود بعد از چاپ پلات باید لمینت بر روی طرح اضافه شود تا استحکام پلات افزایش پیدا کند و از رنگ پریدگی و یا عدم استحکام پلات جلوگیری شود.

لمینت کردن علاوه بر مزایایی که در بالا ذکر شد در طرح و چاپ باعث ایجاد براقیت ، جلا و همچنین بهبود تضاد رنگی در چاپ می باشد که در مجموع باعث زیبا تر شدن چاپ پلات غرب تهران خواهد شد .

 

در چاپ پلات غرب تهران  شما عزیزان این امکان را دارید که طرح خود را به صورت شخصی سازی به چاپ پلات غرب تهران  ارسال نمایید یا طرح رد چاپ پلات غرب تهران برای شما عزیزان آماده گردد و در صورت تایید بر روی کاغذ مورد نظر شما و در سایز مورد نیاز چاپ گردد .

 

چاپ پلات غرب تهران

 

 

از کاغذهای مورد استفاده در چاپ پلات غرب تهران  می توان از موارد زیر نام برد:

1. کاغذ 80 گرم : در این نوع از کاغذ ها در چاپ پلات غرب تهران  گرماژ استاندارد است و پایین ترین گرماژ برای پلات می باشد ، از این نوع کاغذ برای چاپ سربرگ و پرینت استفاده می شود.

2. کاغذ کوتد مقوایی : در چاپ پلات غرب تهران  برای چاپ پلات از گرماژهای 120 &160&170&180 گرم استفاد می شود. این نوع از کاغذ به دلیل بافت ضخیم ، جذب رنگ خیلی خوب انجام می پذیرد و بیشتر برا مصارف پلات شین عای گرافیکی معماری استفاده می شود .

 

می توانید جهت مشاوره یا استعلام قیمت چاپ پلات غرب تهران با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

چاپ پلات غرب تهران این  امکان را به شما مشتریان عزیز می دهد که  در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه و با مشاوره رایگان ، نیاز شما را فراهم آورد.

 

خواندن 962 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 01 ارديبهشت 1397 ساعت 13:08
تمامی حقوق محفوظ است