نکات مهم در چاپ بنر فوری غرب تهران

شنبه, 19 اسفند 1396 ساعت 14:10 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در این مقاله سعی داریم شما را با موارد مهمی که باید در چاپ بنر فوری غرب تهران رعایت نمود ،  آشنا نماییم  لطفا تا پایان مطلب امروز همراه ما باشید.

 

وضوح تصویر یا Resolution  

از مهم ترین موادی که در چاپ بنر فوری غرب تهران برای یک طرح باید در نظر گرفته شود Resolution  یا وضوح تصویر طراحی شده می باشد ، زیرا دستگاه های چاپ بنر توانایی چاپ حداکثر وضوح 72 dpi را دارد.

 

سایز

توجه داشته باشید طرح شما باید در اندازه واقعی و مد نظر شما طراحی شود به عنوان مثال اگر قصد دارید یک بنر در ابعاد 2متر در یک متر داشته باشید باید اندازه بنر مورد نظر خود را به سانتی متر وارد نمایید و البته اگر شما نیاز به طراحی استند (پایه) دارید باید توجه داشته باشید که طراحی باید در ابعاد 90سانتی متر در 200 سانتی متر طراحی گردد.

 

رنگ

یکی از مهم ترین موارد در چاپ بنر فوری غرب تهران انتخاب مد رنگی مناسب می باشد شما باید تنظیمات رنگ خود را بر روی CMYK قرار دهید و طرح خود را با فرمت TIFF ذخیره کنید.

 

توصیه های مهم مرکز چاپ بنر فوری غرب تهران :

1. در صورتی که می خواهید طرحی را که آماده کرده اید برای چاپ ارسال نمایید گزینه ی Layers را غیر فعال نمایید زیرا فعال بودن این گزینه باعث می شود حجم عکس ذخیره شده شما بالا باشد.

2. تیک گزینه‌ی ICC Profile: sRGB… را بزنید تا مد رنگ طرح شما طوری باشد که در کامپیوتر هم درست باشد؛(با این کار گزینه‌ی As a copy خودکار فعال می‌شود)؛ همچنین می‌توانید برای امتحان، ابتدا این گزینه را غیر فعال بگذارید تا ببینید چه می‌شود

 

خصوصیات یک طرح برای بنر را برای شما بیان نمودیم اما نکاتی که  چاپ بنر فوری غرب تهران پیشنهاد می کند  در نظر داشته باشید :

1. در مراکز مختلف چاپ قیمت های مختلفی اعلام می گردد باید در نظر داشته باشید که کیفیت بسیار مهم تر از قیمت است و کیفیت یک طرح را فدای قیمت نکنید و همچنین در نظر داشته باشید که بنر معمولی را با قیمت بالاتر و به عنوان کیفیت بیشتر برای شما چاپ نکنند.

2. جنس پارچه بنر بسیار حائز اهمیت می باشد ، به عنوان مثال می تواند براق یا مات باشد. چاپ بنر فوری غرب تهران با توجه به سابقه و تجربه به شما پیشنهاد می کنددر جایی که نور مستقیم به بنر برخورد می کند از پارچه مات استفاده نمایید تا دید کافی داشته و نور مزاحم دید نباشد و در صورتی که در خیابان استفاده می شود جنس پارچه اهمیتی ندارد اما باید از کیفیت کافی برخوردار باشد.

3. در حمل و نقل و مرافب باشید تا بنر چاپ شده تا نشود.

4.برای  نصب بنربا طناب در چاپ بنر فوری غرب تهران دو روش وجود دارد

  • پانچ
  • گیره 

به دلیل استقامت پانچ توصیه می گردد از این گزینه استفاده نمایید اما اگر برای شما راحتی اهمیت بیشتری دارد می توانید از گیره استفاده نمایید .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های چاپ بنر فوری غرب تهران تماس حاصل فرمایید.

 

خواندن 501 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 01 ارديبهشت 1397 ساعت 13:34
تمامی حقوق محفوظ است